Haft i personalizacja

Usługa

Haftowanie

Dbając o Państwa potrzeby dajemy możliwość personalizacji odzieży. Szyte przez nas ubrania medyczne mogą zostać wyposażone w Państwa tytuł naukowy, imię i nazwisko, inicjały a także logo firmy.

Personalizacja

Realizacja

Haftowaną personalizację można dodać do dowolnej bluzki ze sklepu KOKOSZE. Treść haftu, kolor i rodzaj czcionki należy podać w polu komentarza, w trakcie składania zamówienia wybierz tutaj. Koszt haftowanej personalizacji to 39,00 zł.

Cena i możliwość wyhaftowania logo ustalane są indywidualnie przez kontakt mailowy lub telefoniczny. Na koszt haftu składa się: jednorazowy projekt graficzny na maszynę haftującą i jednostkowy koszt wykonania haftu. Koszt projektu pokrywa się tylko jeden raz, przy pierwszym zamówieniu. Przy kolejnych realizacjach pokrywa się jedynie koszt wyhaftowania (19,00 zł).

Rozpoczęcie realizacji działań związanych z haftem następuje po przedpłacie środków za zamówienie. Dlatego prosimy o wybieranie jednego z dwóch sposobów płatności, tj. Przelew online, Karta płatnicza – PayU lub Przelew tradycyjny na konto. Zamówienia “za pobraniem” nie będą realizowane. Usługa haftu wydłuża czas oczekiwania na zamówienie o 2-4 dni robocze (w przypadku haftu z imieniem i nazwiskiem) lub do 10 dni roboczych (w przypadku haftu logo). Odzież z wykonanym haftem nie podlega wymianom ani zwrotom.