tel.: +48 790 470 707      @: kontakt@kokosze.pl
do kasy suma: 0,00 zł
Hafty/Personalizacja

HAFTY / PERSONALIZACJA

Dbając o Państwa potrzeby dajemy możliwość personalizacji odzieży. Szyte przez nas ubrania medyczne mogą zostać wyposażone w Państwa tytuł naukowy, imię i nazwisko, inicjały a także logo firmy.

Haftowaną personalizację (oprócz logo) można dodać do dowolnej bluzki ze sklepu Kokosze, wpisując tekst w polu DODAJ HAFT znajdującym się pod oknem wyboru rozmiaru. Kolor i rodzaj czcionki (wybór tutaj) należy podać w polu komentarza, w trakcie składania zamówienia. Koszt 39 zł.

Cena i możliwość wyhaftowania logo ustalane są indywidualnie przez kontakt mailowy lub telefoniczny. Na koszt haftu składa się: jednorazowy projekt graficzny na maszynę haftującą i jednostkowy koszt wykonania haftu. Koszt projektu pokrywa się tylko jeden raz, przy pierwszym zamówieniu. Przy kolejnych realizacjach pokrywa się jedynie koszt wyhaftowania (19 zł).

Odzież z wykonanym haftem nie podlega wymianom ani zwrotom. Realizacja haftu wydłuża czas oczekiwania na zamówienie o 2 dni robocze (w przypadku haftu z imieniem i nazwiskiem) lub o 10 dni roboczych (w przypadku haftu logo).
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl