O Nas

“Jeśli priorytety Klientów nie są naszymi priorytetami, nie mamy żadnych priorytetów.”

Roger Dow

Nasza Historia

Odzież Medyczna KOKOSZE

Chcemy, aby każdy w swojej profesji czuł się pewnie i ekspresyjnie każdego dnia! Niewygodne, nieoddychające i nudne projekty powinny stać się przeszłością.

0

Klientów

Liczba zadowolonych klientów na całym świecie

Est. 2019

Nasza Historia

Jesteśmy małżeństwem, które gotowe jest na wprowadzenie całkowicie nowych standardów na rynku odzieży medycznej. Projekt KOKOSZE został oficjalnie rozpoczęty w 2019 r. i ma jeden cel, zapewnienie wszystkim medykom munduru, doskonałego pod względem jakości, funkcjonalności oraz inspirująco stylowego, pozwalającego na zachowanie szyku w pracy!

Wszystkie stroje powstają w naszej szwalni, niedaleko naszego ukochanego Łowicza, gdzie dba się o każdy szczegół i najwyższą jakość! Motyw przewodni, kokosz, nawiązuje do regionu, z którego się wywodzimy, kultury ludowej, folkloru łowickiego.

Plany

Nasza Droga

Codziennie szukamy inspiracji, konsultujemy projekty, dokształcamy się i ciężko pracujemy, by wybór i noszenie stroju medycznego był ekscytujący i stał się nie tylko naszą, ale i Twoją pasją!

KOKOSZE®

Marka odzieży medycznej KOKOSZE jest zastrzeżonym znakiem towarowym, zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym RP; jest chroniona na mocy ustawy: prawo własności przemysłowej.